Salora SMART32TV Smart Televisie
  • EAN-Code: 8720085001830
  • Merk: Salora
  • Correct-nummer: 627968B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1 - 1.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie Hd-ready
Schermformaat 32 inch (±81 cm)
Productomschrijving
Maak kennis met de Salora SMART32TV: de veelzijdige smart tv 32 inch voor haarscherp entertainment in elke kamer. Met het 32 inch LED scherm (80cm) geniet je van heldere beelden, dankzij HD Ready resolutie en HDR10 + HLG ondersteuning. Deze 32 inch smart tv draait op Android TV en heeft standaard apps als Netflix, YouTube en Amazon Prime alvast geinstalleerd. Wil je jouw eigen content streamen? Gebruik eenvoudig de ingebouwde Google Chromecast.
Salora SMART32TV Smart Televisie productkenmerken:
* Schermdiagonaal 32 inch (81 cm)
* HD ready
* Type scherm LED-LCD
* Beeldscherm verversing snelheid 50 Hz
* HDR
* Type High Dynamic Range HDR10, HLG
* Aantal HDMI aansluitingen 3
* HDMI eARC, HDMI ARC
* USB aansluiting 2
* Ethernet verbinding 1
* Koptelefoonaansluiting
* Composiet aansluiting
* Antenne aansluiting (Coax)
* WIFI
* Bluetooth
* Smart TV
* Android TV
* Game Mode
* Totaal uitgangsvermogen 16 W
* Aantal luidsprekers speaker 2
* Surround sound formaat Dolby Digital
* Sleep timer
* Energieverbruik 65 W
* energielabel F
* Energieverbruik in stand-by modus 0.5
* VESA 75mm x 75mm
* Gewicht zonder standaard 5.2 kg
* Afmetingen zonder voet 73.2 x 7.8 x 43.5 cm
* Afstandsbediening
* Type TV tuner DVB-C, DVB-T2
* Common interface Ja, CI+ v1.3