Salora 32QLED320 Android Smart Televisie
  • EAN-Code: 8720085003681
  • Merk: Salora
  • Correct-nummer: 627979B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1 - 1.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie Full hd
Schermformaat 32 inch (±81 cm)
Productomschrijving
Android TV
Built-in Chromecast
Bluetooth
Wi-Fi
Salora 32QLED320 productkenmerken:
*Aantal luidsprekers 2
* Gemiddeld vermogen 6 W
* Beeldschermdiagonaal 32 inch (81,3 cm)
* Display technologie QLED
* HD type Full HD
* Helderheid 200 cd/m²
* LED backlight-type Direct-LED
* Motion interpolation technologie BPR (Best Picture Rate) 100 Hz
* Ondersteunde verversingsfrequenties display 50 Hz, 60 Hz
* Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
* Resolutie 1920 x 1080 Pixels
* Responstijd 9,5 ms
* Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 50 Hz
* Typische contrastverhouding 3000:1
* Automatisch uitschakelen Ja
* Elektronische TV-gids Ja
* Firmware kan geüpgraded worden via Netwerk, USB
* On Screen Display (OSD) Ja
* Slaaptimer Ja
* Upgraden van firmware mogelijk Ja
* Werkt met de Google Assistent Ja
* Frameloos ontwerp Ja
* LED-indicatoren Slaapstand
* Paneelmontage-interface 75 x 75 mm
* Type standaard Onderstel met poten
* VESA-montage Ja
* AC-ingangsfrequentie 50 Hz
* AC-ingangsspanning 220 - 240 V
* Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
* Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
* Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
* Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
* Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
* Stroomverbruik (typisch) 60 W
* Breedte ( zonder voet ) 728 mm
* Diepte ( zonder voet ) 76 mm
* Gewicht (zonder voet) 3,9 kg
* Hoogte (zonder voet ) 430 mm
* Afstandsbediening inbegrepen Ja
* Meegeleverde kabels AC
* Bluetooth Ja, 5.0
* Ethernet LAN Ja
* Wifi Ja
* Wi-Fi-standaarden 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
* Canal Digital certified Ja
* Ziggo-certificering Ja
* Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
* Aantal HDMI-poorten 2
* Aantal USB 2.0-poorten 1
* Audio Return Channel (ARC) Ja
* Common interface (CI) Ja
* Common interface Plus (CI+) Ja
* HDCP Ja
* HDMI versie 1.4
* Hoofdtelefoonuitgangen 1
* Versie Common Interface Plus (CI+) 1.4
* HDR-ondersteuning Ja
* High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma
(HLG)
* Ondersteund audioformaat AAC, AC3, EAC3, FLAC, MP3, WAV, WMA
* Ondersteund beeldformaat BMP, GIF, JPEG, JPG, PNG
* Ondersteunde videoformaten 3GP, 3GPP, ASF, AVI, FLV, M4A, M4V, MOV, MP4, MPEG, MPEG2-
TS, MPG, RM, RMVB, TS, WEBM, WMV
* Ruisonderdrukking Ja
* USB-recording Ja
* Videocompressieformaten H.264, H.265, HEVC
* App-distributieplatform Google Play
* Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) Ja
* Inclusief besturingssysteem Android TV
* Ingebouwde Chromecast Ja
* Internet TV Ja
* Lifestyle-apps Google Apps
* Muziek-apps Spotify
* Operating systeem versie 11
* Aantal tuners 3 tuner(s)
* Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
* Soort tuner Digitaal