Philips 85PUS9000/12 Super grootscherm Smart Televisie met Ambilight
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 4 - 6 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie led ambilight techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 85 inch (±216 cm)
Productomschrijving
215 cm (85") Ambilight TV
4K QLED. 144 Hz
P5 Picture Engine
Dolby Vision en Dolby Atmos
Van joystickjunkies tot de meest toegewijde gamers, hier draait het allemaal om supersnelle gameplay en graphics zonder ook maar iets te missen. Met VRR 144 Hz, HDMI 2.1, een zeer lage vertraging en Freesync premium hebt u alles wat u nodig hebt voor een soepelere gameplay. En met de Ambilight gamingmodus is het tijd om nog dieper in de actie op te gaan.
Grootte is belangrijk. In dit geval gaat het om hoe de televisie op een mooie manier in uw kamer past. Of u nu voor een knus klein scherm kiest of een groter scherm voor uw thuisbioscoop, u kunt precies de maat kiezen die bij uw behoeften past. Van 43 inch tot een ongelofelijke 75 inch, dit is zeker een echte blikvanger.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Europees design
Philips 85PUS9000/12 productkenmerken:
* Ambilight-functies
Ambilight-animatie bij FTI
Ambilight Music
AmbiSleep
Gamemodus
Modus voor woonkamerlicht
Lichtwekker
Past zich aan de muurkleur aan
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal 85 inch / 215 cm
* Display 4K Ultra HD QLED
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie 144 Hz
* Beeldengine P5 Perfect Picture Engine
* DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Amazon Alexa Built-in (ingebouwd)
* Werkt met Google Home
* Gaming Control Bar Gamebar 2.0
* Audio 2.1 kanalen
* Uitgangsvermogen (RMS) 50 W
* DTS:X / Dolby Digital / Dolby Atmos
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* EasyLink (HDMI-CEC)
Afspelen met één druk op de knop
Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding
Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC Ja op HDMI2
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 129 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 316 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 805 mm
* Geschikt voor wandmontage 600 x 400 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1894 x 1097 x 96,2 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 54 kg