Fusion XS-FL77SPGW 7.7
  • EAN-Code: 0753759221478
  • Merk: Fusion
  • Correct-nummer: 598754
249,01
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Autospeakermaat 20 cm autospeakermaat
Garantie 24 maanden
Impedantie 4 ohm impedantie
Kleur Grijs en wit
Muziek vermogen 240 watt
Produktsoort Luidsprekers voor boten
Weerbestendig Waterproof (ip65)
Productomschrijving
* 7.7 inch speaker
* piek vermogen 240 Watt
* 92 dB
* frequentie bereik 70 Hz-18 kHz
* 4 Ohm
* voor versterkers van 25 tot 200 Watt
* inbouw diameter 162 mm
* inbouw diepte 77 mm
* LED kleuren opties
* water- en stof bestendig IP65
* afm. Ø 196 mm x 97 mm
Vermogen: 240 Watt
Weerstand: 4 Ohm impedantie