Samsung QE55S95FATXXN OLED Vision AI Smart Televisie
  • EAN-Code: 8806097076193
  • Merk: Samsung
  • Correct-nummer: 622411B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 60 maanden
Kijkafstand 2 - 3.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie oled techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 55 inch (±140 cm)
Productomschrijving
NQ4 AI Gen3 Processor
Glare Free
OLED HDR Pro
Motion Xcelerator 165Hz
Samsung QE55S95FATXXN productkenmerken:
* OLED
* Resolutie 4K (3,840 x 2,160)
* Video NQ4 AI Gen3 Processor
* HDR (High Dynamic Range) OLED HDR Pro
* Schermafmeting (inch) 55"
* Refresh Rate 100Hz (Up to 165Hz)
* Anti Reflection OLED Glare Free
* HDR 10+
* Dolby Atmos
* Sound Output (RMS) 70W
* Speaker Type 4.2.2CH
* Tizen, Alexa
* Ambient mode
* Auto Game mode
* DVB-T2CS2 x 2
* CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
* HDMI x4
* USB 3 x USB-A, 1 x USB-C
* Ethernet (LAN) 1
* Digitale Audio Out (Optical) 1
* HDMI Audio Return Channel eARC
* Wi-Fi Ja (Wi-Fi 5)
* Bluetooth Ja(5.3)
* One Connect Box One Connect (Y24 4K)
* Energieverbruik (Max) 400 W
* Energieverbruik (standby) 0.50 W
* Energieverbruik (Typical) 84 W
* Jaarlijks energieverbruik (EU standard) 117 kWh
* Eco Sensor
* Auto Power Saving
* Energieklasse G
* afm (bxhxd) 1224.6 x 706.3 x 11.0 mm
* Vesa 400 x 300 mm
* gewicht 13.8 kg