Samsung QE55LS03FAUX Smart TV met de Frame design
  • EAN-Code: 8806097617556
  • Merk: Samsung
  • Correct-nummer: 622417
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 60 maanden
Kijkafstand 2 - 3.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie qled techniek the frame design
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 55 inch (±140 cm)
Productomschrijving
Modern Frame Design
Ontworpen als een minimalistisch schilderij
Art Mode
Wanneer The Frame uitstaat verschijnt er kunst
Kunst in QLED-beeldkwaliteit
Prachtig beeld voor zowel de kunst als jouw favoriete entertainment
Samsung Vision AI
Samsung Vision AI meets The Frame
Samsung QE55LS03FAUXXN productkenmerken:
* Type QLED
* Resolutie 4K (3,840 x 2,160)
* HDR (High Dynamic Range) Quantum HDR
* Contrast Dual LED
* Schermafmeting (inch) 55"
* Refresh Rate 100Hz (Up to 144Hz)
* HDR 10+
* Dolby Atmos
* Sound Output (RMS) 40W
* Tizen / Google Assistent
* Ambient mode
* Apple AirPlay
* Auto Game mode
* DVB-T2CS2
* CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
* HDMI x4
* USB 2 x USB-A, 1 x USB-C
* Ethernet (LAN) 1
* Digitale Audio Out (Optical) 1
* Ex-Link ( RS-232C ) 1
* Wi-Fi Ja (Wi-Fi 5)
* Bluetooth Ja (BT5.3)
* HDMI Audio Return Channel eARC
* One Connect Box One Connect (Y24 4K)
* Eco Sensor
* Energieverbruik (Max) 170 W
* Energieklasse G
* Energieverbruik (standby) 0.50 W
* Energieverbruik (Typical) 82.0 W
* Jaarlijks energieverbruik (EU standard) 114 kWh
* afm 1237.9 x 708.8 x 24.9 mm (bxhxd)
* vesa 200 x 200mm
* gewicht 16.9 kg