LG OLED48G56LS.AEU OLED Smart TV
  • EAN-Code: 8806096367445
  • Merk: LG
  • Correct-nummer: 622468
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie oled techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 48 inch (±122 cm)
Productomschrijving
4K-beeldkwaliteit, AI-upscaled beeld en surround-geluid van de alpha 11 AI Processor Gen2
Diepe zwartwaardes in elke pixel zorgen voor verbluffend contrast, diepte en detail
100% kleurgetrouwheid voor nauwkeurige, levensechte kleuren. 100% kleurvolume voor rijkere tinten
Tot 1,5x helderder beeld vergeleken met conventionele OLED TV's met Brightness Booster Max
Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
LG OLED48G56LS.AEU productkenmerken:
* Schermtype 4K OLED
* Schermresolutie 4K Ultra HD (3840 x 2160)
* Verversingssnelheid 120 Hz Native (VRR 144 Hz)
* Kleurengamma OLED Color
* TV-afmetingen zonder standaard (BxHxD mm) 1 071 x 618 x 46,9
* TV-standaard (BxD mm) 470 x 230
* TV-gewicht zonder standaard (kg) 14,9
* VESA-montage (BxH mm) 300 x 200
* Dolby Atmos
* Audio vermogen 40W
* Luidsprekersysteem 2.2kanaal
* HDMI Audio Return Channel eARC (HDMI 2)
* Bluetooth Ondersteuning Ja (v 5.3)
* Ethernet Ingang 1x
* Simplink (HDMI CEC)
* SPDIF (Optische digitale audio-uitgang) 1x
* CI ingang 1x
* HDMI Ingang 4x (ondersteunt 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT (4 poorten))
* RF Ingang (Antenne/Kabel) 2x
* USB Ingang 3x (v 2.0)
* Wi-Fi Yes (Wi-Fi 6)
* Apple AirPlay2, Google Cast