Salora 43FDB200 Led televisie met DVB-C/T2/S2 tuner
  • EAN-Code: 8720085002738
  • Merk: Salora
  • Correct-nummer: 616153B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie Hd-ready
Schermformaat 43 inch (±109 cm)
Productomschrijving
Salora 43FDB200 Led televisie productkenmerken:
* 43" (108CM) Full HD LED televisie
* 3x hdmi
* DVB-C/T2/S2 (geen fast scan)
* Maak je tv smart d.m.v. een Chromecast of Apple TV (niet bijgeleverd)
* Breedte ( zonder voet ) 955 mm
* Diepte ( zonder voet ) 80 mm
* Hoogte (zonder voet ) 555 mm
* Gewicht (met standaard) 5,93 kg
Beelddiagonaal 109 cm * 43 inch * Full HD (1920x1080) * CI+ gecertificeerd * DVB-C * DVB-S * DVB-T * vermogen: l/r speakers 8 Watt * 3 HDMI- HDMI ARC- 2 USB- Energieklasse E * energieverbruik 42 kWh/1000h * Gewicht 5.8 kg * afm: (b x h x d): 95.5- 55.5- 8 cm ( 6/24 ) *