Philips 75PUS7000/12 Ultra HD Smart Televisie
  • EAN-Code: 8718863046203
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 626591
999,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 3 - 5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 75 inch (±190 cm)
Productomschrijving
189 cm (75") TV
4K LED
Pixel Precise
Dolby Atmos, DTS:X
Heldere momenten. Scherpere scènes.
Omring uzelf met Dolby Atmos en DTS:X
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Ongekende kleuren en contrast met HDR10+
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design, duurzaam denken
Philips 75PUS7000/12 Ultra HD Smart Televisie productkenmerken:
* Schermdiagonaal 75 inch / 189 cm
* Display 4K Ultra HD-LED
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Beeldengine Pixel Precise Ultra HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* Spraakassistent Alexa / Google Home
* Audio 2.0 kanalen
* Uitgangsvermogen (RMS) 20W
* Luidsprekerconfiguratie 2x10 W luidsprekers met volledig bereik
* Dolby Atmos
* Koptelefoonfuncties Dolby Atmos voor koptelefoons
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies 4K
Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC)
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Geïntegreerde Wi-Fi 802.11ac 2x2
Bluetooth 5.2
easy-pair (RC blauwe knop)
Werkt met Apple AirPlay
* HDR Compatibel met HDR10+
HLG
HDR10
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 105 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 169 KWh/1000 u
* Netwerkstand-bymodus 2,0 W
* Meegeleverde accessoires
2 AAA-batterijen
Voedingskabel
Tafelstandaard
Afstandsbediening
Snelstartgids
Brochure met wettelijk verplichte informatie en veiligheidsgegevens
* Afstand tussen 2 standaarden 808 mm
* Geschikt voor wandmontage 400 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1669 x 968 x 93 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 21,78 kg