Philips 75MLED910/12 Mini LED Smart Televisie met Ambilight
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 3 - 5.5 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie qned techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 75 inch (±190 cm)
Productomschrijving
189 cm (75") Ambilight TV
4K QD Mini-LED. 144 Hz.
P5 Perfect Picture Engine
Dolby Vision & Atmos
Deze Ambilight TV beschikt over HDMI 2.1, een native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en een ultrakorte invoervertraging. Met Game Bar 2.0 kun je instellingen beter configureren, een aangepast draadkruis toevoegen en meer. Bovendien kun je verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Philips 75MLED910/12 productkenmerken:
* Ambilight-functies
Muziekmodus
Ambilight Suite
Past zich aan de muurkleur aan
Gamemodus
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal 65 inch / 164 cm
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie 144 Hz
* Beeldengine P5 Perfect Picture Engine
* DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Amazon Alexa Built-in (ingebouwd), Werkt met Google Home
* Gaming Control Bar Gamebar 2.0
* Audio 2.0 kanalen
* Uitgangsvermogen (RMS) 40W
* Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* EasyLink (HDMI-CEC)
Afspelen met één druk op de knop
Audiobediening
Stand-by
Passthrough van afstandsbedieningen
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding
Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
* HDMI ARC Ja op HDMI2
* Energieklasse voor SDR F
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 129 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 154 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 1383 mm
* Geschikt voor wandmontage 300 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1668 x 966 x 66 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 23.00 kg