Philips 65OLED950/12 OLED Smart televisie met Ambilight en cashback 100,= via Philips
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 4 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie oled ambilight techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 65 inch (±165 cm)
Productomschrijving
Meester in beeld
164 cm (65") Ambilight TV
4K OLED. 120 Hz
Dolby Vision & Atmos
P5 Dual AI Picture Engine
Totale onderdompeling. TV met vierzijdig Ambilight
OLED META 3-scherm. Precisie, helderheid en detail
Wat u ook kijkt, het beeld is levensecht. P5 Dual AI Engine.
Al uw content weergegeven met de allure van de bioscoop
Meeslepende Surround Sound-technologie
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Philips 65OLED950/12 OLED Smart televisie met Ambilight productkenmerken:
* Ambilight-functies Past zich aan de muurkleur aan
Muziekmodus
Ambilight Suite
Gamemodus
AmbiSleep
* Ambilight-versie Vierzijdig
* Schermdiagonaal 65 inch / 164 cm
* Display 4K Ultra HD OLED
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 144 Hz
* Beeldengine P5 AI Dual Picture Engine
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* Spraakassistent Afstandsbediening met microfoon.
Hey Google
Werkt met Alexa
* Uitgangsvermogen (RMS) 70 Watt (RMS)
* Luidsprekerconfiguratie 4x 10 W luidsprekers voor midden en hoog, 30 W subwoofer
* Dolby Atmos / Dolby Digital / DTS:X
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* HDMI-functies 4K, Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC) Afspelen met één druk op de knop
Passthrough van afstandsbedieningen
Stand-by
Audiobediening
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11ax, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
Werkt met Apple AirPlay
Google Fast Pair
* HDMI ARC
* Dolby Vision, HDR10, HDR10+ Adaptive, HLG
* Energieklasse voor SDR G
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 112 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 163 KWh/1000 u
* Netwerkstand-bymodus 2,0 W
* Timer voor automatisch uitschakelen
* Eco-modus
* Lichtsensor
* Beeld uit (voor radio)
* Afstand tussen 2 standaarden 795 mm
* Geschikt voor wandmontage 300 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1444 x 831 x 65 mm
* TV met standaard (B x H x D) 1444 x 843 x 290 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 23,7 kg