Philips 55PUS8000/12 Ambilight Televisie
  • EAN-Code: 8718863046258
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 628084
599,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie qled techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 55 inch (±140 cm)
Productomschrijving
126 cm (50") Ambilight TV
4K LED
HDR10+
Dolby Atmos en DTS:X
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
Heldere momenten. Scherpere scènes.
Ongekende kleuren en contrast met HDR10+
Omring uzelf met Dolby Atmos en DTS:X
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Kies de juiste grootte
Ga voor groot. Ga voor klein. Ga voor een televisie die perfect aansluit bij uw behoeften. Van kleine 43-inch schermen tot een TV van 65 inch, de geweldige 8000-serie heeft altijd de beste keuze.
Europees design, duurzaam denken
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Philips 55PUS8000/12 Ambilight Televisie productkenmerken:
* Ambilight-functies Past zich aan de muurkleur aan
Ambilight Music
AmbiSleep
Gamemodus
Modus voor woonkamerlicht
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal 50 inch / 126 cm
* 4K Ultra HD-LED
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Pixel Precise Ultra HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, NFT-app, Netflix, YouTube
* Besturingssysteem (OS) TITAN OS
* Spraakassistent Werkt met Alexa / Google Home
* Uitgangsvermogen (RMS) 20W
* Luidsprekerconfiguratie 2x10 W luidsprekers met volledig bereik
* Dolby Atmos
* Dolby Atmos voor koptelefoonslby Atmos
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies 4K Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC)
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
easy-pair (RC blauwe knop)
Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC
* EasyLink 2.0
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 48 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 95 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 804 mm
* Geschikt voor wandmontage 200 x 100 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1110 x 650 x 88 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 8,50 kg