Philips 50PUS7800/12 Smart Qled Televisie
  • EAN-Code: 8718863046142
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 624874
479,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie qled techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 50 inch (±127 cm)
Productomschrijving
Functioneel en prachtig design met fantastische waarde
126cm(50") TV
4K QLED
Pixel Precise Ultra HD
HDR10+
4K QLED voor een levendige kijkervaring en quantum dot-kleurkwaliteit
Nog meer detail met pixelprecisie
Ongekende kleuren en contrast met HDR10+
Omring uzelf met Dolby Atmos en DTS:X
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Verschillende grootten om aan uw behoeften te voldoen
Ga voor groot. Ga voor klein. Ga voor een televisie die perfect aansluit bij uw behoeften. Van kleine 43-inch schermen tot een enorme TV van 75 inch, de geweldige 7800-serie heeft altijd de beste keuze.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design, duurzaam denken
Philips 50PUS7800/12 Smart Qled Televisie productkenmerken:
* Schermdiagonaal 50 inch / 126 cm
* Display 4K Ultra HD QLED
* Schermresolutie 3840 x 2160
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Beeldengine Pixel Precise Ultra HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* Spraakassistent Werkt met Alexa
Werkt met Google Assistent
* Uitgangsvermogen (RMS) 20W
* Luidsprekerconfiguratie 2x10 W luidsprekers met volledig bereik
* Dolby Digital / Dolby Atmos / DTS:X
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies: 4K / Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC) Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
Afspelen met één druk op de knop
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 52 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 79 KWh/1000 u
* Netwerkstand-bymodus 2,0 W
* Timer voor automatisch uitschakelen
* Eco-modus
* Lichtsensor
* Beeld uit (voor radio)
* Afstand tussen 2 standaarden 811 mm
* Geschikt voor wandmontage 200 x 100 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1111 x 649 x 88 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 8.03 kg