Philips 43PUS8500/12 Qled Smart Televisie met Ambilight
  • EAN-Code: 8718863045763
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 624871
499,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1.5 - 2.5 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie qled techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 43 inch (±109 cm)
Productomschrijving
Innovatief. Intens. Iconisch.
108 cm (43") Ambilight TV
4K QLED
Pixel Precise Ultra HD
Dolby Atmos
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
4K QLED voor een levendige kijkervaring en quantum dot-kleurkwaliteit
Nog meer detail met pixelprecisie
Dolby Atmos zorgt voor bioscoopgeluid
DTS:X voor 3D een meeslepend geluid
Houd content dichterbij met Titan OS
Maak eenvoudig verbinding met uw slimme thuisnetwerk
Kies de juiste grootte
Een klein scherm van 43 inch. Een verbluffende TV van 85 inch. En alles er tussenin. Het draait allemaal om een grotere keuzevrijheid, allemaal om ervoor te zorgen dat uw televisie perfect bij zijn omgeving past. Met zes verschillende groottes kiest u zeker de perfecte TV voor uw huis.
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Connectiviteit voorbereid op games
Europees design
Philips 43PUS8500/12 Qled Smart Televisie met Ambilight productkenmerken:
* Ambilight-functies AmbiSleep
Ambilight Music
Gamemodus
Modus voor woonkamerlicht
Lichtwekker
Past zich aan de muurkleur aan
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal 43 inch / 108 cm
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Beeldengine Pixel Precise Ultra HD
* Weergavetechnologie 4K Ultra HD QLED
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* Spraakassistent Amazon Alexa Built-in (ingebouwd)
Werkt met Google Home
Afstandsbediening met microfoon.
* Uitgangsvermogen (RMS) 20W
* Luidsprekerconfiguratie 2x10 W luidsprekers met volledig bereik
* DTS:X / Dolby Atmos / Dolby Digital
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies 4K, Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC)
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC
* Energieklasse voor SDR F
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 50 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 80 KWh/1000 u
* Netwerkstand-bymodus 2,0 W
* Timer voor automatisch uitschakelen
* Lichtsensor
* Eco-modus
* Beeld uit (voor radio)
* Afstand tussen 2 standaarden 756 mm mm
* Geschikt voor wandmontage 200 x 100 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 958 x 563 x 87 mm
* TV met standaard (B x H x D) 958 x 625 x 243 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 6,76 kg