Philips 32PQS6901/12 Smart Televisie met Ambilight
  • EAN-Code: 8718863051580
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 628089
329,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1 - 1.5 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie qled techniek
Resolutie Full hd
Schermformaat 32 inch (±81 cm)
Productomschrijving
80 cm (32")
Ambilight
Pixel Plus HD
HDR 10
Klein, slim en veelzijdig
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
FHD verbeterd met quantum dot-kleurhelderheid
Scherpte en detail met Pixel Plus Full HD.
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Vind moeiteloos content met Titan OS
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Philips 32PQS6901/12 Smart Televisie met Ambilight productkenmerken:
* Ambilight-functies Gamemodus
Past zich aan de muurkleur aan
Ambilight Music
Modus voor woonkamerlicht
Ambilight-animatie bij FTI
Lichtwekker
AmbiSleep
Driezijdig
* Schermdiagonaal 32 inch / 80 cm
* Full HD QLED
* Schermresolutie 1920 x 1080
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Pixel Plus HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 (ondersteunt 4K-decodering)
* SmartTV-apps
* Spraakassistent Werkt met Alexa / Google Home
* Uitgangsvermogen (RMS) 12 W
* Luidsprekerconfiguratie 2x 6 W luidspreker met volledig bereik
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies 1080i, 1080p (ondersteunt HDCP)
Audio Return Channel (HDMI 1)
* EasyLink (HDMI-CEC) Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
Afspelen met één druk op de knop
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11n, 2x2, enkele band
* HDMI ARC Ja op HDMI1
* Energieklasse voor SDR E
* Energieklasse voor HDR G
* Netwerkstand-bymodus 2,0 W
* Afstand tussen 2 standaarden 635 mm
* Geschikt voor wandmontage 100 x 200 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 718,4 x 419 x 61,1 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 3,38 kg