Philips 32PFS6900/12 Full HD Led Smart Televisie
  • EAN-Code: 8718863048153
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 624876
329,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1 - 1.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie Full hd
Schermformaat 32 inch (±81 cm)
Productomschrijving
Hou het compact
80 cm (32")
Ambilight
Pixel Plus HD
HDR 10
Klein, slim, compact ontwerp
Er is TV. En dan is er Ambilight TV
Scherpte en detail met Pixel Plus Full HD
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Europese waarden in design
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Philips 32PFS6900/12 Full HD Led Smart Televisie productkenmerken:
* Ambilight-functies Gamemodus
Past zich aan de muurkleur aan
Ambilight Music
Modus voor woonkamerlicht
Ambilight-animatie bij FTI
Lichtwekker
AmbiSleep
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal 32 inch / 80 cm
* Display Full HD LED
* Schermresolutie 1920 x 1080
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Beeldengine Pixel Plus HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* Spraakassistent Werkt met Alexa
Werkt met Google Home
* Uitgangsvermogen (RMS) 12 W
* Luidsprekerconfiguratie 2x 6 W luidspreker met volledig bereik
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* EasyLink (HDMI-CEC) Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
Afspelen met één druk op de knop
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11n, 2x2, enkele band
* HDMI ARC Ja op HDMI1
* HDR: HDR10 / HLG
* Energieklasse voor SDR F
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 27 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 39 KWh/1000 u
* Netwerkstand-bymodus 2,0 W
* Gebruikte panel-technologie LED-LCD
* Stroomverbruik in stand-bystand minder dan 0,5 W
* Timer voor automatisch uitschakelen
* Beeld uit (voor radio)
* Eco-modus
* Lichtsensor
* Afstand tussen 2 standaarden 598 mm
* Geschikt voor wandmontage 100 x 100 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 728 x 433 x 87 mm
* TV met standaard (B x H x D) 728 x 451 x 178 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 4,53 kg