LG OLED77G55LW.AEU OLED Smart TV met 200,= cashback via LG
  • EAN-Code: 8806096363652
  • Merk: LG
  • Correct-nummer: 622464
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 3 - 5 meter
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 77 inch (±197 cm)
Productomschrijving
4K-beeldkwaliteit, AI-upscaled beeld en surround-geluid van de alpha 11 AI Processor Gen2
Diepe zwartwaardes in elke pixel zorgen voor verbluffend contrast, diepte en detail
100% kleurgetrouwheid voor nauwkeurige, levensechte kleuren. 100% kleurvolume voor rijkere tinten
Tot 3x helderdere beelden vergeleken met conventionele OLED-tv's dankzij Brightness Booster Ultimate
Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
LG OLED77G55LW.AEU productkenmerken:
* Schermtype 4K OLED
* Verversingssnelheid 120 Hz Native (VRR 165 Hz)
* Kleurengamma OLED Color
* Beeld processor a11 AI-processor 4K Gen2
* HDR (High Dynamic Range) Dolby Vision / HDR10 / HLG
* Ondersteund G-Sync (Nvidia)
* Ondersteund FreeSync (AMD)
* Audio-vermogen 60W
* Luidsprekersysteem 4.2 Kanaal
* Dolby Atmos
* TV-afmetingen zonder standaard (BxHxD mm) 1 712 x 982 x 24,8
* TV-gewicht zonder standaard (kg) 33,6
* CI ingang 1x
* HDMI Ingang 4x (ondersteunt 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT (4 poorten))
* Wi-Fi Yes (Wi-Fi 6)
* Apple AirPlay, Google Cast