LG OLED65C56LB.AEU OLED Smart TV
  • EAN-Code: 8806096363430
  • Merk: LG
  • Correct-nummer: 622669B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 4 meter
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 65 inch (±165 cm)
Productomschrijving
4K-beeldkwaliteit, AI-upscaled beeld en surround-geluid van de alpha 9 AI Processor Gen8
Diepe zwartwaardes in elke pixel zorgen voor verbluffend contrast, diepte en detail
100% kleurechtheid voor nauwkeurige, levensechte kleuren. 100% kleurvolume voor rijkere tinten
Helderdere beelden dankzij de nieuwe lichtgevende structuur van Brightness Booster
Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
LG OLED65C56LB.AEU productkenmerken:
* Schermtype 4K OLED
* Verversingssnelheid 120 Hz Native (VRR 144 Hz)
* Kleurengamma OLED Color
* Beeld processor a9 AI-processor 4K Gen8
* HDR (High Dynamic Range) Dolby Vision / HDR10 / HLG
* Ondersteund G-Sync (Nvidia)
* Ondersteund FreeSync (AMD)
* Audio-vermogen 40W
* Luidsprekersysteem 2.2 Kanaal
* Dolby Atmos
* TV-afmetingen zonder standaard (BxHxD mm) 1 441 x 826 x 45,1
* TV-gewicht zonder standaard (kg) 16,6
* CI ingang 1x
* HDMI Ingang 4x (ondersteunt 4K 120Hz, xRC, VRR, ALLM, QMS (4 poort))
* Wi-Fi Yes (Wi-Fi 6)
* Apple AirPlay2, Google cast