Philips 48OLED810/12 OLED Smart Televisie met Ambilight
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1.5 - 3 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie oled ambilight techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 48 inch (±122 cm)
Productomschrijving
121 cm (48") Ambilight TV
4K OLED. 144 Hz
P5 AI Perfect Picture Engine
Dolby Vision en Dolby Atmos
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Philips 48OLED810/12 productkenmerken:
* Ambilight-functies
Ambilight Suite
Gamemodus
Muziekmodus
Past zich aan de muurkleur aan
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal (inch) 48 inch
* Schermdiagonaal (centimeters) 121 cm
* Display 4K Ultra HD OLED
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie 144 Hz
* Beeldengine P5 AI Perfect Picture Engine
* DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Werkt met Alexa, Hey Google
* Gaming Control Bar Gamebar 2.0
* Audio 2.1 kanalen
* Uitgangsvermogen: 50 watt (RMS)
* Dolby Atmos / Dolby Digital / DTS:X
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* EasyLink (HDMI-CEC)
Afspelen met één druk op de knop
Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding
Wi-Fi 802.11ax, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC Ja op HDMI2
* Dolby Vision / HDR10 / HDR10+ Adaptive / HLG
* Energieklasse voor SDR G
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 66 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 69 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 450 mm
* Geschikt voor wandmontage 300 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1068 x 618 x 68 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 13.8 kg