LG OLED55C56LB.AEU Smart Televisie met een 144Hz OLED scherm
  • EAN-Code: 8806096361924
  • Merk: LG
  • Correct-nummer: 622704B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3.5 meter
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 55 inch (±140 cm)
Productomschrijving
Belangrijkste functies
- 4K-beeldkwaliteit, AI-upscaled beeld en surround-geluid van de alpha 9 AI Processor Gen8
- Diepe zwartwaardes in elke pixel zorgen voor verbluffend contrast, diepte en detail
- 100% kleurechtheid voor nauwkeurige, levensechte kleuren. 100% kleurvolume voor rijkere tinten
- Helderdere beelden dankzij de nieuwe lichtgevende structuur van Brightness Booster
- Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
LG OLED55C56LB.AEU productkenmerken:
* Schermtype 4K OLED
* Verversingssnelheid 120 Hz Native (VRR 144 Hz)
* Kleurengamma OLED Color
* Beeld processor a9 AI-processor 4K Gen8
* HDR (High Dynamic Range) Dolby Vision / HDR10 / HLG
* Ondersteund G-Sync (Nvidia)
* Ondersteund FreeSync (AMD)
* Audio-vermogen 40W
* Luidsprekersysteem 2.2 Kanaal
* CI ingang 1x
* HDMI Ingang 4x (ondersteunt 4K 120Hz, xRC, VRR, ALLM, QMS (4 poort))
* Wi-Fi Yes (Wi-Fi 6)
* Apple AirPlay2, Google Cast
Resolutie: 4K Ultra HD
Energieklasse: G
Kleur: zwart
Kijkafstand: 2 - 3.5 meter
Extra product informatie
Bekijk alle details