Philips 40PFS6050/12 Smart Televisie
- EAN-Code: 8718863051559
- Merk: Philips
- Correct-nummer: 628088
299,00
Inclusief BTW
Levertijd 2 tot 5 werkdagen
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
100 cm (40") Ambilight-TV
Pixel Plus FHD
HDR10-kleur en -contrast
Dolby Audio
Klein, slim en veelzijdig
Verbeter de kijkervaring met HD
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Philips 40PFS6050/12 Smart Televisie productkenmerken:
* Schermdiagonaal 40 inch / 100 cm
* LED HD-TV
* Schermresolutie 1920 x 1080
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Pixel Plus HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Spraakassistent Werkt met Alexa / Google Assistent
* Uitgangsvermogen (RMS) 12W
* Luidsprekerconfiguratie 2x 6 W luidsprekers met volledig bereik
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC) Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
Afspelen met één druk op de knop
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11n, 2x2, enkele band
* HDMI ARC Ja op HDMI1
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 33 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 46 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 639 mm
* Geschikt voor wandmontage 200 x 200 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 893 x 516 x 795 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 4,85 kg
Schermformaat: 40 inch (±102 cm)
Resolutie: Full HD
Energieklasse: F
Kleur: zilver
Kijkafstand: 2 - 3 meter
Pixel Plus FHD
HDR10-kleur en -contrast
Dolby Audio
Klein, slim en veelzijdig
* LED HD-TV
* Schermresolutie 1920 x 1080
* Pixel Plus HD
* SmartTV-apps
* Uitgangsvermogen (RMS) 12W
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
Audiobediening
Stand-by
* Aantal USB-aansluitingen 2
* HDMI ARC Ja op HDMI1
* Energieklasse voor SDR E
* Energieklasse voor HDR G