Philips 32PHS6050/12 Smart Televisie
  • EAN-Code: 8718863048177
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 628090
199,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1 - 1.5 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie Hd-ready
Schermformaat 32 inch (±81 cm)
Productomschrijving
80 cm (32") Ambilight-TV
Pixel Plus HD
HDR10-kleur en -contrast
Dolby Audio
Klein, slim en veelzijdig
Verbeter de kijkervaring met HD
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Philips 32PHS6050/12 productkenmerken:
* Schermdiagonaal 32 inch / 80 cm
* LED HD-TV
* Schermresolutie 1366 x 768p
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Pixel Plus HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Spraakassistent Werkt met Alexa / Google Assistent
* Uitgangsvermogen (RMS) 12 W
* Luidsprekerconfiguratie 2x 6 W luidsprekers met volledig bereik
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC) Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
Afspelen met één druk op de knop
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11n, 2x2, enkele band
* HDMI ARC Ja op HDMI1
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 22 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 36 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 639 mm
* Geschikt voor wandmontage 200 x 150 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 716 x 428 x 69 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 3,25 kg