Philips 24PHS6000/12 Smart Televisie
  • EAN-Code: 8718863045961
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 628092
199,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1 - 1.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie Hd-ready
Schermformaat 24 inch (±61 cm)
Productomschrijving
60 cm (24") Ambilight-TV
Pixel Plus HD
HDR10-kleur en -contrast
Dolby Audio
Klein, slim en veelzijdig
Verbeter de kijkervaring met HD
Kleuren en contrast met HDR10 en HLG
Dolby Audio voor kristalhelder geluid
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
Sluit naadloos aan op smart home-netwerken
Extra heldere stemmen met Vocal Boost
Philips 24PHS6000/12 Smart Televisie productkenmerken:
* Schermdiagonaal 24 inch / 60 cm
* LED HD-TV
* Schermresolutie 1366 x 768p
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 60 Hz
* Beeldengine Pixel Plus HD
* Digitale TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 (ondersteunt 4K-decodering)
* SmartTV-apps
* Spraakassistent Werkt met Alexa / Google Assistent
* Uitgangsvermogen (RMS) 6 W
* Luidsprekerconfiguratie 2x 3 W luidsprekers met volledig bereik
* Aantal HDMI-aansluitingen 3
* HDMI-functies Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC) Afspelen met één druk op de knop
Passthrough van afstandsbedieningen
Audiobediening
Stand-by
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding Wi-Fi 802.11n, 2x2, enkele band
* HDMI ARC Ja op HDMI1
* Energieklasse voor SDR E
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 17 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 27 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 500 mm
* Geschikt voor wandmontage 200 x 200 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 549 x 339 x 75 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 2,55 kg