LG 43UA73006LA Ultra HD 4K Smart Televisie
  • EAN-Code: 8806096340097
  • Merk: LG
  • Correct-nummer: 626593
499,00
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 1.5 - 2.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie led techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 43 inch (±109 cm)
Productomschrijving
Adembenemende kleuren en details met 4K HDR10 Pro
4K-afbeeldingskwaliteit, opgeschaald visueel en surroundgeluid van de alpha 7 4K AI Processor Gen8
Nieuwe AI-knop, stembediening, versleepfuncties op de AI Magic Remote
Geniet van 4K Super Opschalen met verbeterde resolutie, helderheid en duidelijkheid
Hoge resolutie op een gigantisch ultragroot televisiescherm
LG 43UA73006LA Ultra HD 4K Smart Televisie productkenmerken:
* Schermtype 4K UHD
* Verversingssnelheid Standaard 50Hz
* Beeld processor a7 AI-processor 4K Gen8
* HDR (High Dynamic Range) HDR10 / HLG
* Audio-vermogen 20W
* Luidsprekersysteem 2.0 Kanaal
* TV-afmetingen zonder standaard (BxHxD mm) 957 x 558 x 57,9
* TV-gewicht zonder standaard (kg) 6,7
* VESA-montage (BxH mm) 300 x 300
* Audio-vermogen 20W
* HDMI Audio Return Channel eARC (HDMI 2)
* Bluetooth Ondersteuning Ja (v 5.1)
* Ethernet Ingang 1x
* Simplink (HDMI CEC) Ja
* SPDIF (Optische digitale audio-uitgang) 1x
* CI ingang 1x (Behalve Groot-Brittannië, Ierland)
* HDMI Ingang 3x (ondersteunt xRC, ALLM)
* RF Ingang (Antenne/Kabel) 2x
* USB Ingang 2x (v 2.0)
* Wi-Fi Ja (Wi-Fi 5)