Philips 77OLED810/12 OLED smart Televisie met 200,= cashback via Philips
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 3 - 5 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie oled ambilight techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 77 inch (±197 cm)
Productomschrijving
194 cm (77") Ambilight TV
4K OLED. 144 Hz
P5 AI Perfect Picture Engine
Dolby Vision en Dolby Atmos
Uw favoriete entertainment, met een beetje hulp van Google
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud. Pc-gamers profiteren ook nog van 144 Hz VRR via HDMI.
Doordacht design. Milieuvriendelijke verpakking
Philips 77OLED810/12 productkenmerken:
* Ambilight-functies Ambilight Suite, Gamemodus, Muziekmodus, Past zich aan de
muurkleur aan
* Ambilight-versie Driezijdig
* Schermdiagonaal 77 inch / 194 cm
* Display 4K Ultra HD OLED
* Schermresolutie 3840 x 2160 p
* Native vernieuwingsfrequentie 144 Hz
* Beeldengine P5 AI Perfect Picture Engine
* DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
* SmartTV-apps Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, NFT-app, YouTube
* Besturingssysteem (OS) Google TV
* Werkt met Alexa, Hey Google
* Audio 2.1 kanalen
* Uitgangsvermogen (RMS) Uitgangsvermogen: 70 watt (RMS)
* Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Draadloze verbinding
Wi-Fi 802.11ax, 2x2, dual band
Bluetooth 5.2
Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC Ja op HDMI2
* Energieklasse voor SDR F
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 134 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR G
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 141 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 801 mm
* Geschikt voor wandmontage 400 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1723 x 991 x 79 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 35,5 kg