Philips 77OLED760/12 OLED Smart Televisie met Ambilight
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 3 - 5 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie oled ambilight techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 77 inch (±197 cm)
Productomschrijving
194 cm (77") Ambilight TV
4K OLED. 120 Hz
P5 AI Perfect Picture Engine
Dolby Vision en Dolby Atmos
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud.
Maak verbinding met smarthomenetwerken, spraakassistenten en meer
Philips 77OLED760/12 productkenmerken:
* Ambilight-functies Gamemodus
Past zich aan de muurkleur aan
Lichtwekker
Muziekmodus
Ambilight Suite
Ambilight-versie
Driezijdig
* Schermdiagonaal 77 inch / 194 cm
* 4K Ultra HD OLED
* Schermresolutie 3840 x 2160
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 120 Hz
* P5 AI Perfect Picture Engine
* Digitale TV DVB-T/T2/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Werkt met Google Home
* Amazon Alexa Built-in (ingebouwd)
* Afstandsbediening met microfoon.
* Uitgangsvermogen (RMS) 20W
* Luidsprekerconfiguratie 2x10 W luidsprekers met volledig bereik
* Dolby Digital MS12 V2.6.2 / Dolby Atmos / DTS:X
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* HDMI-functies 4K, Audio Return Channel
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
* Bluetooth 5.2
* Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC
* Energieklasse voor SDR F
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 124 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR E
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 105 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 796 mm
* Geschikt voor wandmontage 400 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1773 x 991 x 79 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 35,5 kg