Philips 48OLED760/12 OLED Smart Televisie met Ambilight
  • EAN-Code: 0871863046753
  • Merk: Philips
  • Correct-nummer: 628085
999,00
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3 meter
Kleur Zilver
Produktsoort Televisie oled ambilight techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 48 inch (±122 cm)
Productomschrijving
121 cm (48") Ambilight TV
4K OLED. 120 Hz
P5 AI Perfect Picture Engine
Dolby Vision en Dolby Atmos
Ga volledig op in uw favoriete content. Ambilight TV
Complete gameoplossing. Spannend spel voor elke gamer
HDMI 2.1, native vernieuwingsfrequentie van 120 Hz en minimale vertraging. Of u nu Indie-games of AAA-titels speelt, deze Ambilight TV heeft de specs die nodig zijn om te gamen zoals u wilt. Game Bar 2.0 geeft u nog meer controle doordat u kunt aanpassen hoe u gamet, en u kunt verbinding maken met een Bluetooth-controller voor gamen in de cloud.
Titan OS. Vind het gemakkelijk.
U vindt snel en eenvoudig wat u leuk vindt met ons Titan OS Smart TV-platform.
Philips 48OLED760/12 productkenmerken:
* Ambilight-functies Gamemodus
Past zich aan de muurkleur aan
Lichtwekker
Muziekmodus
Ambilight Suite
Driezijdig
* Schermdiagonaal 48 inch / 121 cm
* 4K Ultra HD OLED, 3840 x 2160
* Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 120 Hz
* Beeldengine P5 AI Perfect Picture Engine
* Digitale TV DVB-T/T2/C/S/S2
* SmartTV-apps
* Werkt met Google Home
* Amazon Alexa Built-in (ingebouwd)
* Afstandsbediening met microfoon.
* Uitgangsvermogen (RMS) 20W
* Luidsprekerconfiguratie 2x10 W luidsprekers met volledig bereik
* Dolby Digital MS12 V2.6.2 / Dolby Atmos / DTS:X
* Aantal HDMI-aansluitingen 4
* HDMI-functies 4K, Audio Return Channel
* EasyLink (HDMI-CEC)
* Aantal USB-aansluitingen 2
* Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dual band
* Bluetooth 5.2
* Werkt met Apple AirPlay
* HDMI ARC
* Energieklasse voor SDR F
* Stroomverbruik voor SDR wanneer ingeschakeld 60 KWh/1000 u
* Energieklasse voor HDR E
* Stroomverbruik voor HDR wanneer ingeschakeld 51 KWh/1000 u
* Afstand tussen 2 standaarden 783 mm
* Geschikt voor wandmontage 300 x 300 mm
* TV zonder standaard (B x H x D) 1068 x 618 x 58 mm
* Gewicht van TV zonder standaard 12,9 kg